Back

Зарплати Розробників, Менеджерів Та Ще 40 It-професій У 2021 Році

82% опитаних працюють у продуктових компаніях, майже 10% — у сервісних компаніях, що мають власні продукти, а трохи більше 6% — у виключно сервісних компаніях. Продакт-менеджер — це спеціаліст, який працює на стику бізнесу, маркетингу й розробки. Він контролює роботу над новим продуктом на всіх етапах і працює над тим, аби зробити продукт успішним для компанії та популярним серед користувачів.

Скільки заробляють Product Managers

Максимальна винагорода серед респондентів цієї сфери — $5000. При цьому маркетологи з досвідом роботи від п’яти років заробляють утричі більше. Цікаво, що оплата на цій посаді в Харкові вища, ніж у Києві — $1450 проти $1200. Така сама тенденція в Business Analyst — $2000 у Києві проти $2800 у Харкові.

Як Стати Менеджером Продуктів

З прийняттям факту, що таке жонглювання або призведе до вигоряння, або до того, що частина «кульок» цього процесу будуть падати і боляче бити по ногах. Найчастіше РМ працюють в аутсорсингових компаніях (59% проти 45% з-поміж усіх IT-спеціалістів) та дещо рідше в продуктових (27% проти 36%). Читайте також попередні матеріали з циклу про зарплати розробників, Product Manager вакансії тестувальників та інших технічних і нетехнічних спеціалістів. Щоб почати працювати Junior Product Manager ‘ом (entry-level), достатньо мати здоровий глузд, навички комунікації, критичне мислення, уміти структурувати й аналізувати великий обсяг інформації. Якщо є мотивація, відповідальність і бажання розвиватися в Product Management , навчитися можна всьому.

  • Загалом вилка доходу по посадах, що досліджуються, має такий вигляд.
  • За володінням англійською РМ разом з Technical Writers, спеціалістами з продажів та маркетингу, аналітиками та спеціалістами з Data Science, а також СТО, посідають перші місця серед ІТ-спеціалістів.
  • Серед тестувальників найвища медіана в Automation QA з рівнем Advanced — $3200, а найнижча в Manual QA з Pre-Intermediate — $600.
  • За ними йдуть фахівці з Data Science ($2830, +$380 за пів року), Big Data ($2650, мінус $550), Machine Learning ($2500, +$400), а також бізнес-аналітики ($2415, +$265).

На кожному етапі ви можете використовувати певні інструменти, щоб максимізувати свою вигоду й отримати більший прибуток. Керуючи цілями продукту, його ціною і маркетинговою активністю, можна підтримати продукт на стадії зростання, збільшити ROI в момент зрілості й уповільнити перехід до стагнації і падіння попиту. В управління продуктом люди приходять із project менеджерів, тімлідів, аналітиків, маркетологів і дизайнерів.

Product Supervisor: Середня Зарплата У Київ

Рівень зарплати PO і PM залежить від різних факторів. Хочу звернути увагу на те, що пункти, за якими ми отримали менше чотирьох однакових відповідей, були вилучені, тому що не можуть бути досить валідними для ухвалення рішень. Product Manager — не той фахівець, який зможе працювати у гордій самотності. Кожен його день — це безліч комунікацій з учасниками команди, інвесторами і користувачами. Звичайно, ми дуже хочемо створювати найкращі у світі продукти, але, якщо вони не будуть монетизуватися, проєкт у кінцевому підсумку закриють. Для роботи компанії необхідні інвестиції і, зрозуміло, кожен бізнес планує стати високоприбутковим.

Якщо продукт використовується в першу чергу як рішення для внутрішньої роботи великої компанії і вирішенні бізнес-завдань, то product manager повинен приділяти особливу увагу підтримці клієнтів. У цьому випадку знанням маркетингу та продажів можна пожертвувати і замість цього більше заглибитися в тестування, аналітику і роботу з фінансовими показниками. У розрізі міст найбільші зарплати отримують IT-фахівці зі Львова (медіана — $3500), Києва ($3200), Харкова ($2925), Івано-Франківська ($2500), Тернополя ($2350) та Одеси ($2000). При цьому медіанна зарплата розробника, який працює не в Україні, становить $3565. 25 помножимо на 8 годин на день виходить 200 баксів на день. Якщо на місяць людина працює приблизно 22 робочі дні, то середньомісячна заробітна плата, таким чином, становить десь трохи більше 4 тисяч доларів.

Цікаво, що великі компанії найчастіше дають співробітникам бонусну винагороду. Так, 36% респондентів, які працюють у командах від 1500 осіб, регулярно отримують бонус. Серед фахівців HR/Recruiter найбільша медіана у HR Generalist – $1400. При цьому співробітники продуктових компаній заробляють більше. Також цікаво, що в Києві в HR заробіток більший, ніж у Recruiter, на 30%. Імовірно, це пов’язано з тим, що 30% заробітку рекрутерів становлять бонуси.

Середня Зарплата За Посадою «product Manager» За Містами

Медіанна зарплата таких фахівців становила $2260 (лише українське право — $900, лише міжнародне — $1800). Junior Product Manager На цю посаду компанії беруть кандидатів, які щойно закінчили університет або тих, хто вирішив змінити роботу, пройшов потрібні курси або має досвід у поєднаній роботі. Більшість РМ (58%) розпочали кар’єру в ІТ недавно і працюють у сфері рік чи менше. Така ситуація характерна для ІТ загалом — частка тих, хто працює в галузі рік або менше, серед усіх ІТ-спеціалістів становить 57%.

Найменша медіана у Writer — $735, проте з досвідом роботи від four років можна розраховувати на зарплату $1300. Згідно з результатами опитування, найбільше отримують General Manager та СТО. Їхня зарплатна медіана в $5000 перевищує медіану в $4000 у CEO. Але якщо більшість відповідей GM сконцентровані навколо медіани, то відповіді CEO коливаються від сильно менших до сильно більших за медіану. Зовсім усереднено — рівень оплати праці в продуктових компаніях для цієї позиції на $500 вищий, ніж в аутсорсингових.

Скільки заробляють Product Managers

У список найкращих міст з найвищими зарплатами входять Львів. Якщо ви хочете знайти високооплачувану роботу, у трійку міст із найвищою оплатою праці в цій професії входять Краків, Польща; Варшава, Польща; Віддалено. Зарплати UI / UX-дизайнерів найбільше зросли у Senior (з $2300 до $3000), Lead (з $3400 до $3800) і Junior (з $570 до $700). У список найкращих міст з найвищими зарплатами входять Київ. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності.

Скільки Отримує Product Manager-початківець?

Щоб зібрати актуальну статистичну інформацію, ми дослідили eleven фактичних зарплат і реальних зарплат по всій країні. Оцінки заробітної плати були складені з актуальними та максимально детальними даними про рівні заробітної плати, отриманими з поточних оголошень про роботу. Щоб зібрати актуальну статистичну інформацію, ми дослідили forty nine фактичних зарплат і реальних зарплат по всій країні. Це дає можливість отримати більш виважені та точні дані, а також детально проаналізувати зарплати українських фахівців у розрізі посад та спеціалізацій. Але світ прискорюється, і замість каскадної моделі прийшла гнучка. Вона враховувала, що вимоги до продукту можуть змінюватися, зважаючи на ринкові зміни.

Скільки заробляють Product Managers

І саме в agile частіше почали використовувати поняття Product Owner і Product Manager. Але гнучкість почала даватися взнаки і в тому, що ці ролі поєднуються 2 в 1 або є нечіткий розподіл функцій і завдань ролей. Керівником стартапу я би назвала менеджера R&D продуктів або проєктів, заснованих на несподіваному вирішенні звичних проблем. У таких ситуаціях основне завдання продакта — перевірити гіпотезу і з’ясувати, чи потрібен ринку розроблений сервіс і як його правильно монетизувати. У цьому випадку бюджет зазвичай обмежений, і основним завданням стає залучення перших користувачів для тестування концепції і пошук інвесторів. Класичний product proprietor повинен мати сильні стратегічні скіли.

Project Manager’ам У Середньому 30 Років, І Вони Високоосвічені

У наступному огляді плануємо поділитися відомостями про роль і винагороду Project Manager в IT. Все ясно, зрозуміло і добре працювало в waterfall-методології – коли кожна наступна ітерація йшла після попередньої, все було чітко і по порядку сплановано. https://wizardsdev.com/ А за професійну допомогу в обробці даних – подяка Віталію Луженцову. Підписуйтеся на Telegram-канал «Редакція DOU», щоб не пропустити нові випуски аналітики. Написали про 5 професій, в яких можна почати кар’єру лише зі знанням англійської мови.

Скільки заробляють Product Managers

Після того як ви зібрали дані, підтвердили або спростували певну гіпотезу і внесли зміни у продукт, дослідження потрібно повторити. Якщо пощастить, у процесі тестування ви натрапите на призначені для користувача інсайти і зможете додати у проєкт нову креативну ідею. Загалом зарплати в продуктових та аутсорсингових компаніях є на одному рівні. Це актуально як для технічних, так і для нетехнічних професій. Найвища медіана в Senior Software Engineer у продуктовій компанії — $4200.

Скільки заробляють Product Managers

Серед нетехнічних професій найвищі зарплати також у випускників НТУУ «КПІ». Найменша медіанна зарплата у тих, хто навчався у ХНУРЕ. Залежно від ролі найбільшу винагороду отримують Arhitect JavaScript Engineer — $6000. Медіанна зарплата Arhitect Java Engineer становить $5800. Як показало опитування, найпопулярнішою мовою програмування є JavaScript. На другому місці PHP – 15,2%, на третьому – C# (11,6%).

Рівень оплати PO/PM практично не залежить від того, працюють вони в стартапі, якому один рік, або в більш зрілій компанії. 75 чоловіків і 32 жінки взяли участь в опитуванні, статистика показує, що середня зарплата чоловіків становить $3246, а жінок – $2512. Так, наприклад, тільки по четверо опитаних працюють в аутсорсингових і аутстафінгових компаніях – цих даних недостатньо для об’єктивних висновків по вилці оплати. У Product Manager (80 респондентів) вилка доходу – від $1300 до $4800. Зарплати РМ найнижчі серед ІТ-спеціалістів, які координують виконання проєктів.

admin
admin
https://ptnevents.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *